0201WMF3834TEE
MFR.Part #
0201WMF3834TEE
JLCPCB Part #
C423548
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.83MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS