HQ0707J0361T5E
MFR.Part #
HQ0707J0361T5E
JLCPCB Part #
C2778072
Description
-55℃~+155℃ 200V 360Ω 750mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS