HV07W2J0245T5E
MFR.Part #
HV07W2J0245T5E
JLCPCB Part #
C2779280
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW 800V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS