0805W8F4321T5E
MFR.Part #
0805W8F4321T5E
JLCPCB Part #
C17666
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS