AS03W4K0220T5E
MFR.Part #
AS03W4K0220T5E
JLCPCB Part #
C560478
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±10% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS