NQ05W8F1003T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ05W8F1003T5E
JLCPCB Part #
C2780390
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS