HP0707F7503T5E
MFR.Part #
HP0707F7503T5E
JLCPCB Part #
C2775275
Description
-55℃~+155℃ 200V 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS