CFR0W4J0474A50
MFR.Part #
CFR0W4J0474A50
JLCPCB Part #
C61305
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 250V 250mW 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS