CQ121WJ022JT4E
MFR.Part #
CQ121WJ022JT4E
JLCPCB Part #
C2771673
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS