HQ03W5F1002T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ03W5F1002T5E
JLCPCB Part #
C2791794
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS