0805W8F130JT5E
MFR.Part #
0805W8F130JT5E
JLCPCB Part #
C25268
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS