HV07W2F5104T5E
MFR.Part #
HV07W2F5104T5E
JLCPCB Part #
C2779254
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW 800V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS