NS02WGF680JTCE
- MFR.Part #
- NS02WGF680JTCE
- JLCPCB Part #
- C2782303
- Description
- -55℃~+155℃ 50V 62.5mW 68Ω ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS