RC0805FR-0739RP
MFR.Part #
RC0805FR-0739RP
JLCPCB Part #
C6752102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS