0402WGF324JTCE
MFR.Part #
0402WGF324JTCE
JLCPCB Part #
C270614
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS