CS121WF710LT4E
MFR.Part #
CS121WF710LT4E
JLCPCB Part #
C2772317
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 710mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS