1812W2J0200T4E
MFR.Part #
1812W2J0200T4E
JLCPCB Part #
C62198
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS