NS02WGF120JTCE
MFR.Part #
NS02WGF120JTCE
JLCPCB Part #
C2782144
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 50V 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS