0402WGF536JTCE
MFR.Part #
0402WGF536JTCE
JLCPCB Part #
C423156
Description
-55℃~+155℃ 50V 53.6Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS