2F01WMJ0100TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
2F01WMJ0100TEE
JLCPCB Part #
C2769390
Package
0201x2
Description
10Ω 2 4 50mW ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS