1206W4J0131T5E
MFR.Part #
1206W4J0131T5E
JLCPCB Part #
C80024
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS