CQ07W2F130JT5E
MFR.Part #
CQ07W2F130JT5E
JLCPCB Part #
C2771357
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS