NQ07W2F130JT5E
MFR.Part #
NQ07W2F130JT5E
JLCPCB Part #
C2781052
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS