MFR0W4F150JA50
MFR.Part #
MFR0W4F150JA50
JLCPCB Part #
C58667
Description
15Ω 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS