RN73R2ETTD4423D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4423D10
JLCPCB Part #
C3926608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS