4C02WGJ0102TCE
MFR.Part #
4C02WGJ0102TCE
JLCPCB Part #
C2769418
Description
1kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS