1206W4F920LT5E
MFR.Part #
1206W4F920LT5E
JLCPCB Part #
C2767850
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 920mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS