201007F820LT4E
MFR.Part #
201007F820LT4E
JLCPCB Part #
C421773
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS