0402WGF2801TCE
MFR.Part #
0402WGF2801TCE
JLCPCB Part #
C62741
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS