4F01WMJ0330TEE
MFR.Part #
4F01WMJ0330TEE
JLCPCB Part #
C2765605
Description
33Ω 4 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS