4F01WMJ0100TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4F01WMJ0100TEE
JLCPCB Part #
C2769812
Package
0201x4
Description
10Ω 4 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS