VT1H101M-CRF10
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1H101M-CRF10
JLCPCB Part #
C305377
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 2000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS