VT1V100MCRD54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1V100MCRD54
JLCPCB Part #
C263976
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS