VT1A102M-CRF10
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1A102M-CRF10
JLCPCB Part #
C324063
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 2000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS