VT1V101M-CRE77
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1V101M-CRE77
JLCPCB Part #
C294520
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS