VL1C101ME077000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VL1C101ME077000CE0
JLCPCB Part #
C2761569
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS