GF1C221ME110A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1C221ME110A00CE0
JLCPCB Part #
C2912317
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 16V 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS