LF1E471MF140A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LF1E471MF140A00CV0
JLCPCB Part #
C271385
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
1000hrs@105℃ 14mm 25V 3.5mm 470uF 680mA@100kHz 68mΩ@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS