LB1J101MF120Z3ECE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LB1J101MF120Z3ECE0
JLCPCB Part #
C2761539
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 63V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS