JS65R170FM
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
JS65R170FM
JLCPCB Part #
C2693272
Package
TO-220MF
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.665nF 170mΩ@10V 1pF 20A 34W 38.5nC@10V 4.5V 650V 65pF TO-220MF MOSFETs ROHS