HBR10200-220HF
MFR.Part #
HBR10200-220HF
JLCPCB Part #
C272387
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@200V 200V 5A 920mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS