60F30DAB3
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
60F30DAB3
JLCPCB Part #
C2693300
Package
TO-3PB
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.1V@30A 10uA@300V 300A 300V 30A 30ns TO-3PB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS