SMR25M2FR050T
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
SMR25M2FR050T
JLCPCB Part #
C2692040
Package
2512
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS