S6125-H2-2.5A
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
S6125-H2-2.5A
JLCPCB Part #
C2692017
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 13.75 2.5A 2.5mm 250V 50A@125VDC、50A@250VAC 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS