SMF25M2F2M50T
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
SMF25M2F2M50T
JLCPCB Part #
C2692059
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 2.5mΩ 2W ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS