A3963WV-11P
MFR.Part #
A3963WV-11P
JLCPCB Part #
C2691246
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 250V Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS