A2543WV-10P
MFR.Part #
A2543WV-10P
JLCPCB Part #
C2691170
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 4A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS