A2501WR-12P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WR-12P
JLCPCB Part #
C225409
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS