A1251WV-14P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WV-14P
JLCPCB Part #
C272998
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P PA46 Phosphor Bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS