MLP383M016EB1C
MFR.Part #
MLP383M016EB1C
JLCPCB Part #
C2623897
Description
-55℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 25.4mm 31mΩ@120Hz 38000uF 9.6A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded